Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Pcim
Gmina Pcim
 

Camping

Pole Campingowe PCIM-MADOŃ
Camping Automobilklubu Krakowskiego

32-432 Pcim, Wacław Orszulak, Stanisław Wilk
tel. (12) 274 81 19
www.madon.prv.pl
www.madon.republika.plCamping funkcjonuje w okresie wiosenno-letnim tj. maj-wrzesień. Na obszarze campingu można rozbić do 120 przyczep kempingowych. W sezonie prowadzona jest sprzedaż art. spożywczych.

Pole campingowe PCIM-MADOŃ ulokowane jest na lewym brzegu rzeki Raby na terenie dawnego „dzikiego” pola biwakowego organizowanego przez Urząd Gminy w latach 60-tych.

Od 1982 roku jest ono własnością Automobilklubu Krakowskiego. Malowniczo położone nad czystą, górską rzeką Rabą - 40 km od Krakowa obok drogi do Zakopanego - stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku dla mieszkańców Krakowa (i coraz częściej Śląska), jak również doskonałą bazę wypadową dla turystów przyjezdnych z innych regionów kraju oraz z zagranicy. W okolicy znajdują się ciekawe trasy dla wędrówek tak pieszych jak i rowerowych.

Camping jest oświetlony, ogrodzony, posiada sanitariaty z ciepłą wodą, dwie studnie głębinowe z czystą wodą oraz przyłącza elektryczne dla przyczep. Na terenie pola znajdują się również 3 domki campingowe 3-4 osobowe. Posiada boisko do siatkówki, tablicę do gry w koszykówkę oraz stół do tenisa.
 


Przejdź na górę strony
 
Promujemy:
Portal Sportowy Darmowy Internet Orkiestra "Orzeł" OSP Pcim KS PCIMIANKA Parafia Pcim OSP Stróża Stowarzyszenie "NADZIEJA" Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Talent" Myślenice iTV Telewizja Powiatowa Klub Krótkofalowców Doliny Raby Podróżnicy z Pcimia LKS TRZEBUNIA LKS WICHER Stróża Portal Ziemia Myślenicka Akademia Małego Sportowca Spółdzielnia Socjalna PRIMA Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Pcimiu